Çokollatat tona artizanale!

Prodhuar në mënyrë artizanale në Shqipëri!
Faleminderit që mbështesni prodhuesit e vegjël shqiptarë!
Gjithçka nisi me idenë për të përfaqësuar Shqipërinë me një kuti çokollate. Përcaktuam 10 qytetet më turistike të Shqipërisë dhe produktin e tyre unik, si fiku, portokalli, speci, boronica, trëndafili, rrushi, ulliri, kumbulla dhe me secilën prej tyre prodhuam një çokollatë apo truffle unike.

Çokollata Tirana

Vaj ulliri Kokërrbardhë
dhe 60% Çokollatë e zezë

Çokollata Gjirokastra

Lajthi Visoke
dhe 39% Çokollatë Qumështi

Çokollata Berati

Fik i thatë Roshniku
72% Çokollatë e zezë

Çokollata Durrësi

Verë e Kuqe Shesh i Zi
dhe 60% Çokollatë e zezë

Çokollata Përmeti

Petale Trëndafili Rozë
dhe 30% Çokollatë e bardhë

Çokollata Korça

Spec i kuq Djegës
dhe 72% Çokollatë e zezë

Çokollata Shkodra

Boronicë Malësia e Madhe
72% Çokollatë e zezë

Çokollata Saranda

Portokall Borshi
dhe 58% Çokollatë e zezë

Çokollata Dibra

Kumbulla e thatë e Shumbatit
dhe 72% Çokollatë e zezë

Çokollata Vlora

Kripë Narte
dhe 36% Çokollatë Karamel

Kutitë tona të çokollatave artizanale

cokollata artizanale premium
cokollata artizanale shqiptare
Cokollata shkronje sq
kutia me 9 cokollta zemer

Evente

Çokollata për çdo event

birthday gifts

Dhuratë ditëlindje

Embëlsoni miqtë dhe të afërmit tuaj me çokollatat tona me shije nga gjithë Shqipëria. 

business gifts

Dhurata kompanish

Jeni një biznes që doni të kënaqni klientet tuaj me një dhuratë të vecantë, të personalizuar? Na kontaktoni 

business events

Pritje/Ceremoni

Çokollatat janë për çdo event. Bëni pjesë të eventeve familjare apo të biznesit me shportën e çokollatave artizanale

Dërgo një mesazh 

3 + 14 =

Albanian Chocolate handmade

Adresa

 Rruga Muharem Butka, Tiranë 1001

Telefon

 + 355686045962

Email

info@chocoalb.al

Na ndiqni

Copyright © 2024 Chocoalb.al