Dhuro dashuri me Chocoalb

Dhuro dicka që tregon përkujdesje! 

 

Chocoalb është më shumë se thjesht çokollatë. Është produkt i pasionit dhe kujdesit. Kjo është ajo që e bën atë të veçantë, në shije dhe pamje. Dhe kjo është ajo që ndjeni kur mbani në duar një kuti me çokollatat tona Taste of Albania. Shije Shqipërie në një kuti!

Pra, pse të mos bëni një dhuratë që pasqyron shumë dashuri dhe vëmendje? Pralinat dhe çokollatat tona janë bërë me përbërësit më të mirë dhe të punuara me mjeshtëri dhe përkushtim. Nuk janë thjesht ëmbëlsira të shijshme, janë shija e Shqipërisë, shija e qytetit ku keni jetuar apo qytetit që keni vizituar.

Pavarësisht nëse doni të falënderoni dikë, ose thjesht t’i tregoni dikujt që kujdeseni, Chocoalb është zgjedhja perfekte.  Nje kuti me cokollata nga Chocoalb  do t’i bëjë miqtë tuaj të ndihen të veçantë dhe të vlerësuar dhe të forcojnë marrëdhënien me ju.

Mos e humbisni këtë mundësi për të bërë përshtypje me një dhuratë dashurie dhe vëmendjeje. Porositni kutinë tuaj të çokollatës Chocoalb sot dhe shijoni shijen e ëmbël të Shqipërisë!

Për ekipin tuaj!

Kur doni t’i thoni faleminderit dikujt për punën e mirë që ka bërë, kushtojini vëmendje. Vëmendje do të thotë që keni shpenzuar kohë, energji për të. Dhe kjo bën që ai/ajo  të ndihet i/e rëndësishëm dhe i/e dashur.

Kështu ndihesh kur ke çokollatat tona Taste of Albania. Ndiheni sikur të merrni vëmendje të vërtetë.

Pra bëni një dhuratë që ka shumë dashuri dhe vëmendje. Çokollatat tona janë bërë me shijet më të mira shqiptare dhe me pasion. Ato nuk janë vetëm të shijshme, por janë edhe mënyra se si i tregoni ndjenjat tuaja.

Për partnerët/klientët

Nëse jeni një kompani, korporate apo organizate që dëshiron të falënderojë klientët ose partnerët e biznesit për bashkëpunimin e shkëlqyer, çokollatat tona Taste of Albania janë zgjidhja më e mirë.

Ato do t’i bëjnë partnerët tuaj të ndihen të veçantë dhe të lumtur dhe do t’i bëjnë ata t’ju vlerësojnë më shumë.

Mos e humbisni këtë shans për të bërë përshtypje me një dhuratë që tregon se keni kujdes. Porositni çokollatat tuaja sot dhe shijoni shijen e ëmbël të suksesit me Taste of Albania, shijet më të mira shqiptare, mbledhur me shumë dashuri dhe përkushtim në një kuti të vetme.

Albanian Chocolate handmade

Adresa

 Rruga Muharem Butka, Tiranë 1001

Telefon

 + 355686045962

Email

info@chocoalb.al

Na ndiqni

Copyright © 2024 Chocoalb.al